Ellisse Conforto

Kód: ELLCON
Tip
Značka: Sanotti
70 058 Kč 57 899 Kč bez DPH
Skladem (do 14 dnů)

Oválná akrylátová koupelnová vana Sanotti.

Vana Ellisse + obklad, madlo, výpusť. 206x112x44

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylátová vana Sanotti ELLISSE CONFORTO je volně stojící variantou standardního modelu s luxusním celoobvodovým lamelovým panelem z masívního dřeva v dezénu světlý buk. Do výbavy verze ELLISSE CONFORTO patří ještě vanové nerezové madlo a vestavěný odtokový set s integrovaným napouštěním vany u přepadu - v dezénu lesklý chrom.

Dřevěný obklad celoobvodového panelu dá vyniknout jedinečné kráse této luxusní vany. Oválná nebo přesněji elipsovitá vana patří k největším běžně vyráběným modelům na trhu. Nadčasový design vlastní vany působí příjemně útulným dojmem, vše je symetrické, hladké a oblé, přechody plynulé. Oblý je i okraj vany po celém obvodu s výjimkou vodorovné středové plošky vřetenovitého tvaru nad přepadovým otvorem, která je využitelná pro instalaci vanového madla, stojánkové bateriové sady nebo ovladačů hydromasáže.

Středové umístění odtoku a přepadu. Vana ELLISSE CONFORTO (206x112 cm - půdorysné vnější rozměry včetně panelu) patří do skupiny rozměrných van a poskytuje dostatek komfortu i pro vzrostlé uživatele nebo při koupeli ve dvou. Vzhledem k tomu, že je tvarem přímo předurčena stát se pohledovou dominantou každé koupelny, doporučuje se instalovat do velkých sanitárních prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oválné
Záruka: 5 let
Hmotnost: 30 kg
Délka (cm): 192
Doporučená délka výpustě (mm): 475
Hloubka (cm): 44
Hmotnost (kg): 30
Objem (l): 180
Šířka (cm): 100