Akrylátové vložky - nejlepší způsob renovace van

Přední český výrobce akrylátových vložek


    - Montáž akrylátové vložky
    - Rychlá renovace vany
    - Nová vana do staré
    - Není nutnost vybourávat obklady
    - Montáž po celé ČR
    - Výroba akrylátové vložky

Přestavujeme Vám nejlepší možný způsob renovace Vaší poškozené vany. Tento systém umožňuje použití vany za 24 hodin po montáži. Celková renovace trvá 2 hodiny a je zcela bez bourání a poškození obkladu.
Použitým materiálem na výrobu všech druhů vložek je akrylát, který se používá na výrobu klasických akrylátových van nabízených na trhu. Poskytujeme záruku 5 let, avšak životnost akrylátové vany je prakticky neomezená.


Postup instalace nové akrylátové vany do staré

mont0

Pozor na nekvalitní laminátové a plastové vložky. Praskají a loupe se z nich barva. Akrylátová vložka musí mít minimálně 7 mm.

 

Průřez vložkou a starou vanou


rez

 

TŘI DŮVODY PROČ SI POŘÍDIT AKRYLÁTOVOU VLOŽKU


1. Montáž akrylátových vložek do opotřebovaných plechových a litinových van je v současné době nejkvalitnější renovací Vaší staré vany.

2. Tento způsob renovace, na rozdíl od levnějších nátěrů a nástřiků, je sice cenově náročnější, ale s několikanásobně delší
zárukou a životností. Postup výroby je totožný, jako při výrobě obyčejné vany - stejná kvalita. Akrylátová vložka je vyrobena z 3,2 - 4mm akrylátu. Záruční doba akrylátové vložky je 5 let.

3. Je určena právě pro ty zákazníky, kteří chtějí změnit vzhled své koupelny bez jakýchkoliv stavebních úprav a s tím
souvisejícím nepohodlím a nepořádkem.

JAK PROBÍHÁ CELÁ MONTÁŽ


1. Zkontaktujete osobu zastupující nás ve Vámi vybraném kraji (popřípadě kontaktujte naši infolinku). Této osobě sdělíte Vaše kontaktní údaje a on si s Vámi domluví schůzku u Vás doma.

2. Při této schůzce Vám daná osoba změří rozměry staré vany a domluví dobu dodání max. 3 týdny (tj.doba výroby akrylátové vložky).

3. Daná osoba si s Vámi domluví termín montáže, přijede už s hotovou akrylátovou vložkou (viz. obrázek níže) a namontuje ji přímo do staré litinové nebo ocelové vany.

Po namontování nové akrylátové vložky je potřeba nechat akrylátovou vložku napuštěnou vodou 24 hodin od montáže (z důvodů ustálení nové akrylátovévložky ve staré vaně).

Základní cena: 8 000 Kč včetně montáže a 15 % DPH. Zaměření vany je bezplatné a nezávazné!

V ceně není zahrnuta doprava a příslušenství, které montujeme dle přání zákazníka.